אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים

כיתה ו' 1 מבית הספר "תפוז" מועמדת לתואר "הכיתה של השנה".

כיתה ו' 1 מבית הספר תפוז מועמדת לתואר "הכיתה של השנה לשנת 2012 " בערוץ הילדים ותושבי פרדסיה מתגייסים בכדי שיזכו בתואר. זהות הכיתה הזוכה תיחשף במשדר "טקס נבחרי הילדים", שישודר בערוץ הילדים ב-10/1/13.  
 כל אחת מהכיתות המועמדות צריכה לגייס את כל הכוח ואת כל החברים על מנת להצביע עבורה לכתה של השנה. צבירת הנקודות תיעשה ע"י משחק שמתקיים באתר "אקולוקו"- אתר אשר דוגל בערכים אקלוגיים. בתחרות לוקחים חלק מספר כיתות מרחבי הארץ. כיתה ו' 1 עברה את השלבים הראשונים והגיע לשלב הגמר. הכיתה עלתה לגמר בזכות תרומות שאספו התלמידים עבור נזקקים ביישוב פרדסיה.
 מנהלת בית הספר דלית פורטנוי סיפרה, "התלמידים רצו לעשות בשנת הלימודים הקודמת פרויקט למען הקהילה והחליטו לסייע לנזקקים. התלמידים עברו בין התלמידים ובין בתי היישוב, הידוע ברוח ההתנדבות ובקהילה החמה שבו, ואספו מוצרים עבור נזקקים. המוצרים הועברו באמצעות מחלקת הרווחה במועצת פרדסיה". יצוין כי בשנה הנוכחית לקחו על עצמם תלמידי הכיתה את  פרויקט המחויבות האישית, על אף שהוא מיועד לכיתות בוגרות יותר, והם מתנדבים בבית הקשיש, בספרייה הקהילתית-בית טלי ומפיקים ימי הולדת לתלמידי כיתות גן ואלף. ראש המועצה יצחק ימיני," אנו גאים בתלמידי ו'1 . קהילת פרדסיה כולה מתגייסת להצביע למען הכיתה, שראויה לכל השבחים ולתואר "הכיתה של השנה".
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.