אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
Expand עמותות וארגונים
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים
שחר תעשה ז"ל
אנו מודיעים בצער רב על נפילתו בקרב ברצועת עזה של תושבנו סמ"ר שחר תעשה ז"ל, לוחם גולני, בנם של היידי ועופר תעשה, אח לחן ולעומרי ונכדם של יפה ויעקב תעשה מוותיקי ומייסדי הישוב. אנו משתתפים ביגון העמוק של המשפחה ובשמם של כל תושבי פרדסיה שולחים מקרב לב תנחומים למשפחה האבלה. בשעה קשה זו אנו מוסיפים ומחזקים את ידם של לוחמי ומפקדי צה"ל הלוקחים חלק בקרבות מצבע  "צוק -איתן".  עם ישראל מאוחד מאחוריכם.
תמונה לשעת חרום
המועצה פועלת באופן מוגבר מאז החל מבצע "צוק איתן". בראשית המבצע נפתח מוקד החרום של המועצה והתקיימה פגישת תיאום של ראש המועצה ונציגי הצבא, שבה נדונה מדיניות ההפעלה ביישוב, לאור המצב הביטחוני החדש. המועצה פתחה את המקלטים הציבוריים ופרסמה את מיקומם לתושבים. כמו כן תוגברו שעות פעילות המוקד הטלפוני של המועצה וכן הוחלט כי נציג המועצה וצה"ל יאיישו את החמ"ל במועצה, לאורך כל שעות היום.
ביום שישי התארחה סיירת ההורים של פקיעין בפרדסיה,
מתגייסים
מסיבת מתגייסים מרשימה התקיימה ביום חמישי בקאנטרי פרדסיה. כשלוש מאות משתתפים- מתוכם  כמאה מתגייסים, חגגו ונהנו ערב גיוסם לצה"ל.  במהלך הערב הופיעו להקת חיל חינוך והנוער  והסטנדאפיסט יוסי גבני. הערב הופק  על ידי אמהות של שתי מתגייסות: איריס איילון וגילה גנס,  בשיתוף  אגף חינוך ותרבות וועדת התרבות של מועצת פרדסיה.
17.7.14
9.7.14
27.7.14
31.7.14
5.8.14
7.8.14
7.8.14
12.8.14
14.8.14
17.8.14

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.