אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
Expand עמותות וארגונים
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים
פרדסיה זכתה באותות הצטיינות לשנת 2014
מועצת פרדסיה זכתה בשני אותות הצטיינות לשנת 2014 מטעם "המועצה לארץ ישראל יפה". תעודה אחרת ניתנה על "הצטיינות בתחום התרומה לקהילה". פרדסיה הייתה הזוכה היחידה בתעודה זו מתוך עשרות מועצות מקומיות שהשתתפו בתחרות. תעודת הצטיינות שנייה של "חמישה כוכבי יופי" ניתנה לפרדסיה על החזות החיצונית של היישוב. ראש המועצה טל  גורקי, ציין כי "אות ההצטיינות בתחום התרומה לקהילה" שייך למאות המתנדבות והמתנדבים המסורים הפעילים ביישוב ותורמים מזמנם וממרצם לקהילה. נמשיך לטפח את רוח ההתנדבות והקהילתיות בפרדסיה, כמו כן נמשיך לשמור על יישוב נקי, מטופח, ירוק ופורח".
למעלה מאלף תושבי פרדסיה וחיילי חטיבת גולני לקחו חלק ביום שישי במרוץ לזכר סמ"ר שחר תעשה ז"ל. שחר תעשה, בן פרדסיה נפל במבצע צוק איתן בתקרית הנגמ"ש בשג'איה.  
השבוע התקיים מסע האופניים המסורתי  של כתות  ו' בבית הספר "תפוז"  בכל רחבי היישוב. המסע מאורגן על ידי מח' הספורט, בשיתוף בית הספר "תפוז" והרשות לבטיחות בדרכים. כל שכבת הבוגרים בשיתוף הורים, מועצת פרדסיה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיטור הקהילתי וקב"ט היישוב, השתתפו במסע האופניים.
 כשלוש מאות הורים, ילדים וטף תושבי פרדסיה, השתתפו ביום ההליכה העולמי לעידוד העיסוק בספורט כאורח חיים בריא. האירוע אורגן על ידי רנה מידן שני מנהלת מחלקת הספורט והחוגים במועצה בסיוע מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט בשיתוף בית הספר "תפוז", מחלקת הנוער ותנועות הנוער.
6.11.14
3.11.14
30.11.14
1.12.14
16.12.14
21.12.14
22.12.14
22.12.14
23.12.14
28.12.14

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.