אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים

קווי לילה
בשורה לצעירי פרדסיה ולהוריהם: עם תחילת החופש הגדול, החל  מ- 21.6 יפעיל משרד התחבורה את "קווי הלילה" - שירות האוטובוסים הלילי המיוחד אל מוקדי הבילוי ובחזרה הביתה, במתכונת קיצית מוגברת. גם השנה, בעקבות בקשת המועצה יופעלו קווי לילה לבני הנוער בפרדסיה. הקו הוא מס' 243 של חברת "קווים". הקווים יפעלו במהלך  החודשים יולי-אוגוסט, בימי חמישי ומוצאי שבת לכיוון אזור התעשייה פולג בנתניה, הלוך וחזור. תחנת המוצא (בהלוך) והסיום (בחזור) הינה תחנה אחת בלבד, בתחנת האוטובוס בשד' בן-גוריון. שעות היציאה : 22:30 ו- 23:30. שעות החזרה החל מ- 00:30 ועד 03:30. פרטים מלאים באתר האינטרנט  של חברת קווים, קו 243.  
בפרדסיה מקיימים פעילויות ספורט רבות לכל הגילאים- תוך התמקדות בילדים ובבני הנוער בישוב. ביום שישי התקיימה תחרות ג'ודו בניהולם של שני הרשקו ומאיר חקלאי, לכבוד סיום שנת הפעילות של חוגי הג'ודו של המועצה. האירוע התקיים  בנוכחות ראש המועצה טל גורקי, יו"ר איגוד הג'ודו משה  פונטי, הספורטאיות הבכירות בארץ, ביניהן ירדן ג'רבי אלופת העולם לשנת 2013 וסגנית אלופת העולם לשנת 2014.
שבוע של מוסיקה בפרדסיה: השבוע נערכו שלושה מופעים מרשימים בישוב: ערב מקהלות, קונצרט פסנתרנים וקונצרט להקות והרכבים. שלושת האירועים התקיימו במועדונים בישוב וזכו לנוכחות של קהל רב, אשר לקח חלק פעיל בהופעות והתרשם מאד מהמופעים –שרובם היו על טהרת הכוחות המקומיים הפועלים בישוב.  
ביום שישי  התקיים בבית הספר "תפוז קונצרט סוף שנה  בו ניגנו שרו ורקדו ילדי בית הספר משכבות ב'-ה'. הפליאו לנגן כל התלמידים ובכלל זה תלמידי כיתות ד' אשר החלו השנה בפרויקט שכבה מנגנת בו מנגנים כל ילדי השכבה בכלי נשיפה מסוגים שונים. ילדי המקהלה שרו שני שירים בניצוחה של חגית שפלר ,תזמורת המלודיקות, תלמידים מכיתות ג', ניגנו 4 שירים בניצוחה של חגית שפלר, תזמורת בית הספר "שכבה מנגנת", ילדי כיתות ד', ניגנו 4  שירים בניצוחה של אורית אורבך ובנוסף שני תלמידים מקבוצת החצוצרות, ניגנו סולו את השיר yesterday .
22.6.15
21.6.15
21.6.15
21.6.15
21.6.15
2.7.15

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.