אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
Expand עמותות וארגונים
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים

כאלפיים חמש מאות  תושבי פרדסיה  חגגו בגן הבנים בפרדסיה את יום  עצמאותה ה-67  של מדינת ישראל. כמידי שנה ניתן דגש על הופעה של כוחות מקומיים בשילוב  אומנים פופלאריים.
 גילה מגיד היא יקירת פרדסיה לשנת 2015. אות יקיר פרדסיה מוענק מידי שנה לאדם שביצע פעולות מתמשכות בהתנדבות למען הקהילה ותושביה. הזוכה בתואר יקיר פרדסיה נבחר על ידי ועדה מיוחדת שהוקמה לצורך זה בראשות חברת המועצה גילת ברכר.  התואר הוענק השנה לגילה מגיד במהלך אירועי יום העצמאות על ידי ראש המועצה טל גורקי וגילת ברכר.
מאות תושבים לקחו חלק בטקס יום השואה שהתקיים בגן הבנים. הטקס הופק על ידי בני נוער מהישוב אשר שבו מסיור במחנות המוות בשיתוף: אגף החינוך והתרבות, ועדת תרבות ובניצוחם של מיכל רוזנבלום - מתנדבת מהישוב, ושלומית גיא - מנהלת יחידת הנוער.במהלך הטקס הוקראה תפילת יזכור ובני נוער עלו בזה אחר זה והציגו את הסיפור האישי של בני משפחותיהם, כאשר ברקע הוקרנו תמונות שצילמו בני הנוער במסעם החשוב והערכי למחנות ההשמדה.
המסורת נמשכת: מועצת פרדסיה ערכה במוצאי שבת אירוע מימונה יישובי קהילתי. זו השנה השנייה בה נערך האירוע וגם השנה היענות הציבור הייתה רבה. מאות מתושבי היישוב -  מבוגרים, ותיקים ובני נוער הגיעו לחגוג ביחד את האירוע שהתקיים במועדון הפיס לנוער.
26.4.15
26.4.15
21.4.15
1.4.15
28.4.15
29.4.15
30.4.15
30.4.15

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.