אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
Expand עמותות וארגונים
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים

  ביום רביעי התארחה בפרדסיה קבוצת כדורסל  הגברים של בני הרצליה במסגרת פרויקט משותף של מפעל הפיס ומנהלת ליגת העל למען הקהילה. במסגרת האירוע אירח ראש המועצה, טל גורקי, את יו"ר מפעל הפיס, עוזי דיין.
השנה החל בבית ספר "תפוז" בפרדסיה  פרויקט שכבה מנגנת לכיתות ד'. במסגרת  הפרויקט מנגנים כל ילדי השכבה בכלי נשיפה מסוגים שונים. ביום שישי נערך אירוע להורים במהלכו הפליאו הילדים בנגינה ובקריאת תווים כבר לאחר שישה חודשי לימוד בלבד. שיאו של האירוע היה קונצרט בהשתתפות כל ילדי השכבה בניצוחה של אורית אורבך.
כ-220 נשים הגיעו ביום א' למועדון הפיס לציון יום האשה. המופע של חגית מעוז ובלהה תורן העלה סוגיות קומית ומוסיקה הנאת הצופות.את הערב פתח ראש המועצה טל גורקי, אשר היה הגבר היחיד באולם וברך את הנשים ביום חגן. יו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה הגב' רחלי בללי ציינה את ההתקדמות שחלה במעמד האשה אך ביקשה שלא לשכוח כי עדיין קיימת לה תקרת הזכוכית המונעת מנשים להגיע למרכז מקבלי ההחלטות, ושעדיין יש הבדלי שכר בין גברים לנשים הנושאים באותה משרה.
עבודות ביוב ברחוב האלה
החלו עבודות נרחבות להעתקת קו הביוב העוקף את רחוב האלה בפרדסיה. במשך שנים רבות סבלו תושבי  רחוב האלה בפרדסיה מהצפות ביוב קשות  במהלך תקופת החורף אשר גרמו לריחות לא נעימים, הצפות ואף להתרוממות מכסי הביוב לאורך הכביש, דבר שגרם לסיכון בטיחותי  קשה ביותר.
9.3.15
3.3.15
30.3.15
11.4.15
15.4.15
18.4.15
21.4.15
21.4.15
22.4.15
22.4.15

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.