אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
Expand עמותות וארגונים
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים

מאות תלמידים והורים  השתתפו  בצעדת פרדסיה המסורתית. היום (22.2.15)  התקיימה צעדת פרדסיה המסורתית. הצעדה מתקיימת מידי שנה – ומשתתפים בה תלמידי כיתות ד' ו-ה' מבית הספר "תפוז" והורים רבים.  
בפרדסיה אומרים:  "לא לבריונות ברשת"!השבוע התקיים בפרדסיה אירוע לבני הנוער בסימן: "אומרים לא לבריונות ברשת". במסגרת האירוע התארחה במועדון הפיס בישוב, לימור מזרחי, אמא של דוד אל ז"ל, שהתאבד לפני כארבע שנים עקב התעללות בפייסבוק.  
קרינה
מועצת פרדסיה ביצעה מדידות בכל מוסדות החינוך ביישוב, שהינם בבעלות המועצה. ראש המועצה, טל גורקי, ציין כי המועצה יזמה את המדידות לאור הגילויים בעת האחרונה לפיהם קיימת קרינה חריגה במספר מוסדות חינוך בישראל. "שלומם ובריאותם של ילדינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר ולכן ערכנו את הבדיקות באופן מקצועי, על ידי חברה חיצונית המתמחה בנושא. לשמחתנו לא נמצאה קרינה במוסדות החינוך בישוב", הדגיש טל.
טל וימיני פרס ניהול תקין
פרס על ניהול תקין הוענק היום (א') לראש מועצת פרדסיה טל גורקי. הפרס הוענק על ידי שר הפנים גלעד ארדן, מנכ"ל משרד הפנים ד"ר שוקי אמרני ויו"ר המרכז לשלטון מקומי חיים ביבס, בטקס מרשים שהתקיים בבנייני האומה בירושלים. גורקי הזמין לטקס הענקת הפרס את קודמו בראשות המועצה, יצחק ימיני כאות הוקרה על פעילותו ותרומתו רבת השנים ליישוב. מועצת פרדסיה זכתה בפרס הניהול התקין בכל השנים בהם הוענק הפרס. יתרה מכך, פרדסיה נכללת במועדון המובחר והמצומצם של רשויות מקומיות אותן הגדיר משרד הפנים כיציבות.
8.2.15
3.2.15
28.2.15
8.3.15
8.3.15
10.3.15
10.3.15
10.3.15
13.3.15
19.3.15
22.3.15
24.3.15
25.3.15
27.3.15

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.