אלבום תמונות
Get Microsoft Silverlight
דלג על קישורי ניווט
Expand אמות מידה
Expand חינוך
Expand ילדים, נוער, חוגים וספורט
Expand תרבות
Expand גביה
Expand הנדסה ותשתיות
Expand ביטחון וחירום
Expand שירותים חברתיים
Expand שירותי דת
Expand היסטוריה
Expand גיל הזהב
Expand קאנטרי קלאב
Expand תנועות נוער
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר/ה כי הצטרפותי מאשרת
את הסכמתי לקבלת פרסומים

מועצת פרדסיה התקינה שלטי הכוון חדשים בישוב. על השלטים מצוינים אתרים בישוב, דבר המאפשר התמצאות מרבית לאורחים. השלטים הותקנו על ידי חברת לבנון שנבחרה במכרז.
מפגש בין השחקנים הצעירים בפרדסיה עם קבוצות מצורן, התקיים ביום ראשון 10.5.15 להנאת הילדים והוריהם שבאו לעודד, לפרגן ולהנות ממשחקים חווייתיים ותרבותיים בהנחיית לירן דיין, המדריך לכדורגל של מחלקת החוגים בפרדסיה.ראש מועצת פרדסיה - טל גורקי, הגיע וברך את הילדים וההורים על העיסוק הספורטיבי החשוב, התורם לבריאות הגוף והנפש  
ביום שישי 15.5.15 התקיים מפגש של תלמידי בית ספר "תפוז" עם חברי עמותת "סל גל- ניצחון הרוח" – אלופי כדורסל הנכים בישראל. המפגש נערך בשיתוף עם   שחקני  מועדון הפועל פרדסיה והורי סיירת ההורים. היה זה מפגש מלהיב עם צמרת ספורטאי הכדורסל על כסאות גלגלים. ראש המועצה טל גורקי, פתח וברך את התלמידים, השחקנים והקהל הרב והדגיש כי חברי העמותה מהווים אות ומופת לניצחון רוח האדם.  
השבוע נערכה תחרות אתלטיקה קלה מחוזית לבתי ספר יסודיים  במכון וינגייט. נבחרת האתלטיקה של בית-ספר "תפוז" המורכבת מתלמידי כיתות ה' -ו' , זכתה  במקום השלישי לבנים.  בנוסף זכו תלמידי כיתות ו' גם  בהישגים אישיים: שקד בן-חיים  זכה במדליית זהב בריצת 60 מטר, ליאת גלזר  זכתה במדליית זהב בזריקת כדור, ונדב יפת  זכה במדליית ארד בקפיצה לגובה.
21.5.15
21.5.15
20.5.15
19.5.15
19.5.15
14.5.15
3.5.15
30.4.15
28.5.15
28.5.15

 

האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.