שודרג מגרש המיניפיץ'

השדרוג כלל החלפה של הדשא הסינטטי לדשא חדיש, צביעה ועבודות תחזוקה


שודרג מגרש המיניפיץ

מועצת פרדסיה סיימה עבודות לשדרוג  של מגרש המיניפיץ' בישוב. השדרוג כלל החלפה של כל הדשא הסינטטי לדשא חדיש, צביעה, ועבודות תחזוקה. עלות העבודות  כ-50 אלף ₪. המגרש משמש את שחקני הכדורעף הכדורשת ואת ילדי פרדסיה המשחקים שם כדורגל בשעות הפנאי. המגרש המחודש הינו שיפור נוסף שמיישמת המועצה בישוב כחלק מתנופת הפיתוח בפרדסיה.

כזכור, לאחרונה החלו עבודות הפיתוח בשכונה החדשה בצפון פרדסיה בה  צפויות לקום  950 יחידות דיור, כאשר בשלב הראשון ייבנו 324 יחידות דיור אשר כבר שווקו. במקביל החלו העבודות להקמת הפארק בשכונה החדשה  בשטח של 23 דונם, הכולל מגרשי ספורט, מתקני פנאי וספורט, מדשאות, גני שעשועים ובמה מרכזית.  בשכונה החדשה גם מתוכננים לקום  מבני ציבור בהם: בית ספר יסודי, בית ספר  על יסודי שש שנתי, גני ילדים, מעונות יום,בית כנסת, מרכז תרבות יישובי ודיור מוגן. כמו כן מתוכנן לקום מרכז מסחרי על שטח של כ-9,000 מ"ר ומרכז תעסוקה לא מזהמת על שטח  של כ-26,000 מ"ר.

במקביל לשכונה החדשה בצפון פרדסיה הולכת ונשלמת הקמת שכונת "נופי השרון":  מאה יחידות דיור בשכונה זו כבר מאוכלסות וכ-50 נוספות נמצאות בהליכים לקבלת היתר בנייה. בסך הכל צפויות לקום בשכונת נופי השרון  280 יחידות דיור. ראש המועצה טל גורקי:" פרדסיה נמצאת בתנופה. אנו מקדמים את הבנייה בישוב ומפתחים את מכלול השירותים לתושבים על מנת שכל תושבי פרדסיה ותיקים וחדשים כאחד ייהנו מהשירותים המיטביים שמציע הישוב המוביל בשרון".