כ-1,800 תושבי פרדסיה השתתפו במרוץ ובצעדה לזכר שחר תעשה ז"ל


כ-1,800 תושבי פרדסיה בכל הגילאים הגיעו ביום שישי למרוץ ולצעדה המסורתית לזכרו של שחר תעשה ז"ל, בן פרדסיה, שנפל במבצע "צוק איתן" ב-2014. המרוץ הקהילתי התקיים בפעם השישית לזכרו של תעשה, חייל גולני, שנהרג בשכונת סג'עייה שברצועת עזה.

הרעיון מאחורי המסלולים השנה היה שילוב של ותיק וחדש, האזורים הוותיקים והאזורים החדשים, התושבים הוותיקים והתושבים החדשים. נשמח לראות השנה משפחות צועדות - הורים וילדים יחד.

המסלול כלל ריצה והליכה של 5 ו-7 ק"מ ומסלול הליכה למשפחות בן 3 ק"מ. בין המשתתפים היו גם המג"ד של תעשה, אל"מ ארז אלקבץ, והורים שכולים שילדיהם נהרגו יחד עם שחר בנגמ"ש בסג'עיה. כמו כן השתתפו תלמידי קרית החינוך דרור, שבט הצופים, ילדי בתי הספר היסודיים של פרדסיה - רימון ותפוז, וקבוצה של בעלי צרכים מיוחדים. האירוע אורגן על ידי המרכז הקהילתי וקבוצת תושבים מתנדבים חברי המשפחה.

ראש מועצת פרדסיה, טל גורקי: "כל המשתתפים והמשתתפות ייצגו בהשתתפותם את ערכי 'רוח פרדסיה' - מחויבות לקהילה, תרומה למדינה, ערבות הדדית, חברות, ואהבת לרעך כמוך וגם נפש בריאה בגוף בריא. תודה ענקית לכל המשתתפים אשר עשו את האירוע לכל כך מוצלח ומרגש".

המרוץ ממבט הרחפן. צילום יונתן פרוכטר