שבט לביא חגג את הקרנבל המסורתי השנתי של הצופים


במוצ"ש, 11.6.22, התקיים באולם הספורט החדש ברחוב האחווה, הקרנבל המסורתי השנתי של שבט לביא צופי פרדסיה. הקרנבל הוא אחד מאירועי השיא של הצופים במהלך השנה וכולו פרי הפקה של בני הנוער משלב התכנון, דרך ההקמה ועד הביצוע.

הפעם היה נושא הקרנבל "אגדות", שנבחר בהצבעה על ידי השכבה הבוגרת של הצופים, כאשר כל שכבה בחרה אגדת ילדים וחיברה מלים על פי לחן של שיר ידוע. האולם היה מלא לגמרי בהורים ובני משפחה, חברים ובוגרי השבט לדורותיו שהגיעו לעודד את השכבות בהופעה. והיו גם פרסים בערב הזה: גדוד אלמוג, תלמידי כיתה ד' בבית ספר "תפוז", זכו במקום הראשון על הופעתם בשיר על פי האגדה "שלגיה ושבעת הגמדים", צוות ו' זכה בפרס הקרנבל ונועה וימיניץ ושני הרשקו זכו בפרס המדריכות המצטיינות מהשכב"ג. כמו כן, היתה פרידה מרגשת מהשמיניסטים שמסיימים את פעילותם בשבט.

באירוע נכחו ראש המועצה טל גורקי, מנהלת מחלקת החינוך של המועצה זיוה מנוחין, מנהלות בתי הספר היסודי בפרדסיה לילך חגי (תפוז) וטלי מרמור (רימון) ומרכזת הנהגת דרור של הצופים מיקה מרון.

תודה לראש השבט נילי ישראלי וייס, לגזברית השבט אנה בן עובד, ללירז ונעה וצוות המרכז הקהילתי, לחגי הקב"ט ונועם השוטר הקהילתי על העזרה. ובעיקר תודה לכל ילדי השבט על אירוע מושקע ומיוחד שהפך כבר לחלק בלתי נפרד מהאירועים הגדולים של פרדסיה. חזק ואמץ!