ליאור צורף מונה לתפקיד מנהל בית הספר העל-יסודי הצומח


אנו שמחים לבשר על בחירתו של ליאור צורף לתפקיד מנהל בית הספר העל-יסודי הצומח, שייפתח השנה בפרדסיה. ליאור בן 41, נשוי לעדי, אב לשלושה ילדים ומתגורר בשרון.

בשנים האחרונות ניהל ליאור את החטיבה העליונה בבית הספר הרב-תחומי "ליידי דייויס" בתל אביב. אבל אותנו הדברים האחרים שהספיק לעשות בעבר לא פחות עניינו…

הוא ימאי: ליאור הוא רס"ן במילואים בחיל הים, בוגר קורס חובלים שפיקד על ספינת דבורה ואף כיהן כמפקד שלב בקורס חובלים. לאחר שירותו הצבאי הספיק להדריך נערים בסיכון בעמותת "זיו נעורים", להעצמה דרך פעילות ימית, וגם לכהן כמנהל המקצועי והמדריך הראשי של מועדון היאכטות "שיא גל" בהרצליה.

הוא מוזיקאי: ליאור שר, כותב, מנגן בפסנתר וגיטרה ואף למד במגמת כתיבה והלחנה בבית הספר למוסיקה "רימון".

הוא פילוסוף: ליאור בוגר תואר ראשון בתוכנית המצטיינים "אופקים" של אוניברסיטת תל אביב בפילוסופיה יהודית והיסטוריה של עם ישראל.

וכמובן איש חינוך אמיתי: הוא בוגר תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך בבית ברל, בעל תעודת הוראה מאוניברסיטת ת"א ושימש במגוון תפקידי ניהול ופדגוגיה. בשלוש השנים בהן שהו בארה"ב, בעקבות פוסט דוקטורט מחקרי של עדי, אשתו הרופאה, השתלם בקורס מנהיגות למנהלי בתי ספר אמריקאים ואפילו עסק בעולם הסטורי-טלינג והעברת מסרים.

ליאור מגיע אלינו עם תשוקה אדירה לבנות יחד איתכם, בית חינוך אמיתי, שרואה ומרגיש את התלמידים, פועל בשיתוף צמוד ובשקיפות עם הקהילה, נותן ערך ומשמעות לכולם/ן ומזהה את החוזקות של כל אחד ואחת.

אנחנו מאחלים לו הרבה הצלחה!

משמאל לימין: ראש המועצה טל גורקי, ליאור צורף ומנהלת אגף החינוך והנוער זיוה מנוחין